Czym jest Mindmarker?

Wzmacniaj efekty szkoleń.
Zrób zmianę.

Mindmarker jest platformą, dzięki której szkolenia biznesowe są efektywne i mierzalne. Nasza technologia angażuje uczestników w serię interakcji mikrolearningowych, pomagając im wdrożyć wiedzę i umiejętności po zakończeniu szkolenia.

Umów się na
bezpłatne testowanie

Jak działa Mindmarker?

Szkolenie działa tylko wtedy, gdy jego uczestnicy zapamiętują przyswojoną wiedzę i stosują w praktyce poznane sposoby działania.

Technologia Mindmarker przesyła do uczestników angażujące wiadomości, które przygotowują ich do uczenia się, wzmacniają proces wdrożenia nowych zachowań oraz monitorują zmiany w zachowaniu

Przygotowanie

Przygotuj uczestników do zmiany za pomocą testów przedszkoleniowych, które sprawdzają wiedzę i motywują uczestników

Adaptatywność

Dostosuj komunikaty do odpowiedzi udzielonych przez uczestników, aby wypełnić luki w wiedzy i zachęcić do podjęcia nowych wyzwań

Wzmacnianie

Angażuj uczestników dzięki treściom, pytaniom i zadaniom, które zwiększają zapamiętywanie wiedzy i promują wdrożenie zmiany dzięki zastosowaniu w praktyce

Analizowanie

Mierz skuteczność szkolenia dzięki wglądowi w aktywność użytkowników, w ich wyniki i zastosowanie nabytej wiedzy w pracy

Mindmarker generuje 4-krotnie większą efektywność zmiany zachowań dzięki szkoleniom.

Klienci Mindmarkera osiągnęli:

Skrócenie czasu szkoleń nowozatrudnionych o

%

Wzrost efektywności przywództwa o

%

Wzrost wielkości sprzedaży o

%

Wzrost satysfakcji klienta o

%

Korzyści

Zwrot z inwestycji w programy rozwojowe

Dzięki wbudowanym w aplikację Mindmarker wskazówkom rozwojowym osiągniesz aż czterokrotne większą efektywność zmiany zachowań użytkowników.

Wysokie zaangażowanie użytkowników

Lubiane przez użytkowników krótkie i praktyczne interakcje wysyłane przez aplikację zagwarantują Ci wysoki poziom zaangażowania szkolonej grupy.

Oszczędność czasu

Zaoszczędzisz czas na przygotowanie wysokiej jakości programu wdrożeniowego. Mindmarker szanuje również czas użytkowników zajmując im tylko kilka minut dziennie.

Łatwy dostęp do aplikacji

Użytkownicy mogą podnosić swoje kompetencje pomiędzy obowiązkami służbowymi- po Mindmarkera sięgają w dogodny dla siebie sposób dzięki temu, że dostęp do aplikacji jest z poziomu komputera, tableta i smartfona. Aplikacja nie zajmuje Twojego cennego miejsca na dysku ponieważ działa w chmurze.

Intuicyjny panel administratora

Monitorowanie postępów uczestników jest wygodne, szybkie i przejrzyste, ponieważ Mindmarker udostępnia Ci intuicyjny panel administratora, w którym znajdziesz narzędzie do raportowania.

Umów się na
bezpłatne testowanie

Dowiedz się więcej

Zdobądź dostęp do Bazy wiedzy
i korzystaj z niej za darmo

Chcesz otrzymywać bezpłatne materiały edukacyjne i informacje o nadchodzących szkoleniach w formie naszego Newslettera?